W ramach ogólnopolskiej akcji Serce dla Ukrainy nasze biblioteki również "udekorowały się" na niebiesko-żółto!
В рамках загальнонаціональної акції «Серце для України» наші бібліотеки також «оформили» у синьо-жовтих тонах!
»

W Dniu Kobiet postanowiłyśmy dać wyraz naszej solidarności z dzielnymi kobietami: matkami, siostrami, córkami Ukrainy, które w tym trudnym czasie wojny muszą dawać radę. »

Kolejna lekcja biblioteczna o dinozaurach w bibliotece w Wilkowyi, tym razem dla 6-latków z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni. »

Biblioteka w Wilkowyi zorganizowała głośne czytanie dla uczniów klasy V z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni. Wysłuchali oni noweli Bolesława Prusa pt. „Katarynka”, której bohaterem jest niewidoma dziewczynka. »