Uczniowie klasy szóstej Zespołu Szkół nr 3 w Jarocinie zostali zaproszeni do biblioteki na zajęcia o słownikach. »

Na kolejnych zajęciach z cyklu Spotkanie z Bajeczką w filii nr 2 czytaliśmy o „Kocie w butach”. »

Na spotkanie z "Myszką Ratuszanką" i wirtualny spacer po zabytkach Jarocina tym razem przywędrowały przedszkolaki z oddziałów Misie i Plastusie popołudniowe. »

Jarocińska biblioteka otrzymała dotacje z Ministerstwa Kultury na realizację projektu promującego czytelnictwo i związanegoz edukacją kulturalną dzieci oraz 6 tabletów z Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego! »

Niezwykle wzruszająca książka była tematem rozmowy na styczniowym spotkaniu MDKK w filii nr 2. »

W ostatni wtorek miesiąca zebrali się, po raz pierwszy w tym roku, na wspólne kolędowanie członkowie Klubu Dyskusyjnego w filii Witaszycach. »