Prosta historia - Teatr Polska

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Jarocin, JOK Jarocin, Jarocin (63-200), Pl. Festiwalu Muzyki Rockowej 1

Prosta historia - Teatr PolskaI kolejna propozycja dla dzieci tym razem od lat 4 - spektakl Fundacji Lale.Teatr i Wrocławskiego Teatru Lalek - 25 września 2017 r., godz. 17.00 w JOK Jarocin
Czas trwania 40 minut
Bilety: Kino Echo, Kawiarnia filmowa, Biblioteka \"Pod Ratuszem\", JOK Jarocin
15 zł przedsprzedaż – do 17 września, 20 zł od 18 września

Na początku był Raj: Dom. Ogród. Tata, mama, dziecko. Świeciło słońce. Szczekał pies. Wszystko działało. Później pojawiła się chmura. Czarna chmura. Gdzieś daleko, nikt tego nie zauważył. Mijał czas. Chmur przybywało i nagle rozpętała się burza. Trzęsienie ziemi. Nastąpiła Zmiana. Wreszcie wszystko zniknęło. Nastało Nic. Pustka. Jak sobie z tym poradzić? Czy na niebie jeszcze kiedyś pojawi się słońce? A na twarzy dziecka – uśmiech? 
Prosta historia to opowieść, jakich wiele. Trochę smutna, a trochę wesoła. O emocjach, które przychodzą i odchodzą. I o tym, co pozostaje. Pozbawiony słów spektakl czerpie ze środków teatru formy. Dwóch aktorów, kameralna przestrzeń, lalki i dekoracje à la planchette, muzyka – wszystko to składa się na teatralne laboratorium, w którym dziecko dostaje szanse na oswojenie własnych emocji.

Powrót na górę