Zakończyliśmy wakacyjne soboty z yogą

Zakończyliśmy wakacyjne soboty z yogąWszystkie sobotnie poranki wakacji na polanie przed Pałacem Radolińskich upłynęły pod znakiem ćwiczeń yogi. Przez cały ten czas pogoda nam dopisywała - nigdy nie padał deszcz i zajęć nie trzeba było odwoływać!

Prowadząca zajęcia Katarzyna Dziekańska, instruktorka yogi była bardzo zadowolona ze spotkań, podobnie uczestnicy zajęć. Wszyscy zgodnie podkreślali wspaniały klimat no i samo miejsce spotkań. 
Na ostatnie zajęcia pani Kasia przygotowała słodki poczęstunek dla wszystkich. Mamy nadzieję, że yoga za rok wróci na polanę przed Pałacem i biblioteką. 

Przy tej okazji przypominamy o naszej akcji wspierającej pomysł pani Bogusi - "Joga dla seniora" - prosimy o głosowanie na stronie http://spolecznik20.pl/ Głosowanie trwa do 3 września, codziennie można oddać 1 głos.

Jak głosować?
1. Należy wejść na stronę http://spolecznik20.pl/ i w prawym górnym rogu zarejestrować się do serwisu (podajemy imię, nazwisko, mail i własne hasło, którym będziemy się logować podczas głosowania)
2. Na podany podczas rejestracji adres mailowy przyjdzie link aktywacyjny – należy go kliknąć i potem zalogować się 
3. Myszką należy najechać na „Spółdzielnię Pomysłów – Konkurs” , otworzy się okienko – wybieramy „Przeglądaj projekty” – klikamy
4. Otworzy się strona z pomysłami – wpisujemy albo tytuł naszego projektu „Joga dla seniora” lub Jarocin – pojawi się opis projektu
5. Klikamy na tytuł lub „więcej” i potem klikamy „Głosuj” (po prawej stronie)

 

Powrót na górę