Wizyta w Azji i Indonezji

Wizyta w Azji i IndonezjiI kolejny podróżniczy weekend za nami. I znowu było intensywnie zarówno jeśli chodzi o ilość wydarzeń jak i wywołanych wrażeń, emocji i...zapachów i aromatów.

A to za sprawą piątkowych warsztatów parzenia herbaty z Rafałem Przybylokiem, blogerem, autorem książki "Czajnikowy.pl - dobra herbata".
Niedzielę rozpoczęliśmy porannymi warsztatami jogi z Kasią Dziekańską, która później, też w godzinach popołudniowych opowiadała o swojej podróży po Indonezji. Dzień zakończyliśmy klimatycznym koncertem "Muzyki sfer" z wykorzystaniem gongów i mis dźwiękowych w wykonaniu Macieja Hanuska.

Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Gminę Jarocin.