Upalny weekend z Himalajami

Upalny weekend z HimalajamiNa początek coś dla najmłodszych czyli warsztaty z Olą Dzik, a potem spotkanie o Wielkim Szlaku Himalajskim z Bartoszem Malinowskim, a na deser koncert zespołu Nivel i projekcja filmu o wyprawie na największą górę świata.

Podczas warsztató dzieci miały okazję ubrać skafander himalaisty, zapoznać się ze sprzętem i zasadami bezpieczeństwa. Z kolei Bartosz Malinowski opowiedział o wyprawie w Himalaje okraszając swoje wystąpienie pokazem zdjęć. Nasz gość wraz ze swoją partnerką stara się wybierać nieoczywiste szlaki, mało dostępne dla turystów, aby odkrywać piękno i dostojeństwo największego łańcucha gór na świecie.
Ten upalny weekend zakończył występ zespołu NIVEL, który wykonał melodie inspirowane wschodem i projekcja filmu o trudnej wyprawie na największą górę świata.
Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Gminę Jarocin.