Tabletowe portrety Pani Wiosny

Tabletowe portrety Pani WiosnyNa "Tydzień z Internetem" do filii nr 2 zostali zaproszeni uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3
w Jarocinie. Dzieci wysłuchały informacji o internecie, chętnie odpowiadały na pytania, a resztę zajęć spędziły w towarzystwie tabletów i aplikacji Drawing Desk.

Praca z aplikacją okazała się ciekawym doświadczeniem i świetną zabawą w tworzeniu różnych wizualizacji, obrazów i postaci. Uczniowie mogli stworzyć włąsny wizerunek Pani Wiosny i wykazać się umiejętnościami plastycznymi. Natomiast znajomość obsługi tabletów była im potrzebna, aby wysłać swoją pracę na adres e-mailowy biblioteki, z czym sobie doskonale poradzili. Na zakończenie pani bibliotekarka otrzymała od dzieci kwiatek jako podziękowanie za zajęcia.