Świąteczne grupy zabawowe pełne wrażeń

Świąteczne grupy zabawowe pełne wrażeńMaluszki na grupach zabawowych doznały wielu wrażeń. W klimat świątecznego spotkania wprowadzono uczestników rymowanką integrującą grupę.

Dzieci wraz z rodzicami zaproszono do aktywnego czytania bajki Benij Davies "Miś Pracuś – pomocnik Mikołaja", podczas której każdy aktywnie uczestniczył: otwierając książkę, ożywiając tekst ruchem, gestem oraz słowem. Wspólnie ułożyli z zabawek bożonarodzeniowe choinki. Na koniec przy pomocy rodziców ozdabiały styropianowe bombki.
Podczas zajęć wykorzystano klanzowe inspiracje nabyte na warsztatach "Bibliotekarze w akcji".

Zajęcia zrealizowano w ramach projektu "Bibliotekarz w akcji" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Gminę Jarocin.