Seniorzy na "Balu"

Seniorzy na "Balu"Tak łączymy pokolenia w Jarocinie! Niecodzienne wydarzenie w ramach imprez towarzyszących Jarocin Festiwal 2017 - spektakl z muzyką na żywo zespołu Variété z udziałem jarocińskich seniorów!

Uwielbiany w Jarocinie zespół Variété wystąpił na festiwalu dwukrotnie. Raz z przedpremierowym koncertem, przedstawiającym nagrania z nowej płyty, której premiera zapanowana jest na jesień tego roku. Drugi zaś podczas spektaklu
"Bal czyli wieczór zapoznawczy", gdzie obok zawodowych aktorów wystąpią amatorzy – jarocińscy seniorzy z Dziennego Domu Senior-WIGOR.
"Bal" z choreografią i w reżyserii Jacka Gębury to spektakl baletowy, którego scenariusz został oparty na, wykonywanych przez zespół na żywo, piosenkach Variété. Rzecz rozgrywa się w kurorcie w górach wysokich, podczas wieczorku zapoznawczego, kiedy to bohaterowie, zebrani przez los w jednym miejscu, próbują wyprostować zakręty rzeczywistości. 
Tego dnia artyści amatorzy połączyli swoje siły ze specjalistami, tworząc fantastyczne dzieło wpisujące się w nową formułę festiwalową. 

Powrót na górę