O psach i nie tylko

O psach i nie tylkoW środę 5 czerwca gościliśmy w naszej bibliotece Annę Czerwińską-Rydel autorkę książek dla dzieci i młodzieży. Pisarka spotkała się z przedszkolakami dwukrotnie. Dzieci wysłuchały historii o Nutce i Bemolu, a także rozmawiały z autorką o ich prawach na podstawie usłyszanego opowiadania z książki.

Pani Anna nawiązała bardzo dobry kontakt z dziećmi, które zadawały mnóstwo pytań. Na zakończenie przedszkolaki miały okazję dostać autograf i zrobić wspólne zdjęcie z pisarką.  Po drugim popołudniowym spotkaniu odbyły się warsztaty, na których dzieci stworzyły papierowe pieski w budach.

Wydarzenie w ramach "Bajkowego regału na nudę" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Gminę Jarocin.