Marek Piekarczyk i Leszek Gnoiński w Jarocinie

Marek Piekarczyk i Leszek Gnoiński w JarocinieW poświąteczną sobotę Spichlerz Polskiego Rocka odwiedził jeden z najbardziej rozpoznawalnych wokalistów rockowych w Polsce.

Marek Piekarczyk wraz z Leszkiem Gnoińskim (kuratorem wystawy w Spichlerzu Polskiego Rocka) promowali książkę "Zwierzenia kontestaora" (to wywiad rzeka, którą Leszek Gnoiński przeprowadził z Markiem Piekarczykiem).
Panowie opowiadali m. in. o swoich pobytach na jarocińskich festiwalach, o piosence "Marsz wilków" z "Akademii pana Kleksa". Wokalista opowiadał także o swojej płycie "Źródło", dlaczego nie lubi wszechogarniającej anglicyzacji. Publicznie też zapowiedział, że to nie jest jego ostatnia wizyta w Jarocinie.

By spotkanie z panami mogło się odbyć postarały się: Biblioteka Jarocin, Spichlerz Polskiego Rocka i Fundacja FanRock.