Legendoczytacze na szlaku niepodległości

Legendoczytacze na szlaku niepodległościPierwsze warsztaty w ramach kolejnego projektu za nami. Tym razem dzieci będą współtworzyć questy po swoich miejscowościach, których tłem będzie tematyka historyczna nawiązaująca do odzyskania przez Polskę niepodległości i Powstania Wielkopolskiego. Questy znajdą się w aplikacji mobilnej swtorzonej w zeszłym roku.

Zajęcia dotyczyły stworzenia questu o tematyce niepodległościowej dotyczącej Goliny. Uczestnicy dowiedzieli się co to jest quest, jakie są rodzaje i co powinien zawierać. Pracowaliśmy w terenie. Przeszliśmy trasę nowego questu. Warsztaty prowadziła Marta Pakulska.

Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Gminę Jarocin.