Książkowe wybory w bibliotece!

Książkowe wybory w bibliotece!Jarocińskie biblioteki biorą udział w akcji Ogólnopolskie Wybory Książek

Młodzi czytelnicy sami decudują co chcą czytać i jakie książki mają trafić do ich bibliotek. W tym celu w Oddziale dla Dzieci oraz filii nr 2, filii nr 3, filii w Cielczy, filii w Golinie, filii w Mieszkowie i filii w Wilkowyi zostały przeprowadzone kampanie wyborcze książek, a 12 lutego wybory książek. Komisje wyborcze składały się z uczniów i miały sporo pracy. Łącznie w wyborach wzięło udział ponad 200 młodych czytelników. Wyniki wkrótce!
Organizatorem akcji jest miesięcznik "Biblioteka w Szkole" a partnerami Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkól Polskich i redakcja "Biblioteki szkolne online". Patronat nad wyborami objęła pani minister edukacji narodowej Joanna Kluzik-Rostkowska.