Książki dobrym pretekstem do kosmicznej przygody

Książki dobrym pretekstem do kosmicznej przygodyPałac w Witaszycach zamienił się w międzygalaktyczne miejsce w ramach projektu "Regał na nudę"

Festyn zakończył film "Misja - Sputnik" oraz pokaz świetlnych mieczy.

Organizatorami imprezy byli pan Tomasz Klauza i Muzea Dwóch Imperiów oraz panie z Biblioteki w Witaszycach przy wsparciu Stowarzyszenia na Rzecz Witaszyc, bibliotecznych wolontariuszy oraz harcerzy z hufca "Rodło" Jarocin.
Dziękujemy wszystkim, którzy nas wsparli i pomogli w realizacji.

Pikinik pod gwiazdami odbył się w ramach projektu "Regał na nudę" realizowanego przez Stowarzyszenie Jarocin XXI, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego