Kreatywnie w bibliotece

Kreatywnie w biblioteceWłaśnie zakończyliśmy tydzień pod znakiem kreatywności w witaszyckiej bibliotece.

Pierwszego dnia dziewczyny wykonały makiety, na podstawie których ułożyły krótkie historyjki w programie Canva. Tworzenie kolorowych flamingów z piankoliny, projektowanie wakacyjnych pocztówek i układanie do nich pozdrowień na podstawie zabaw  słownych, gry "kalambury" i "palce w pralce" to tylko niektóre z wakacyjnych zajęć.  W mgnieniu oka minęły ostatnie dwa dni ze Scottiem i Photonem. Wstępem do kodowania  były zabawy z kubeczkami i rozszyfrowywanie ukrytego obrazka. Nasz przyjaciel Photon  wybrał się do Zakopanego, poleciał w Kosmos, zwiedził Planetę Kotów i wiele innych ciekawych miejsc.  Dzięki różnorodności zajęć i pomysłowości uczestniczek nie było mowy o nudzie.

[GALLERY]1556[GALLERY]