Krasnoludki i czarownice

Krasnoludki i czarowniceBiblioteka to miejsce w którym można się super bawić. O tym przekonały się przedszkolaki z Przedszkola” Marcinek”, które w piątek gościły w bibliotece. Na początku zapoznano dzieci z biblioteką i pracą bibliotekarza.

Wysłuchały wiersza "Skarga książki". Przedstawiono różne rodzaje książek: (pachnące truskawkami, cytryną, czekoladą, książki zabawki, teatr cieni). Na koniec zaproszono dzieci do wspólnych zabaw w "samoloty", "krasnoludki i czarownice" i taniec integracyjny "ciasto". W czasie zajęć wykorzystano umiejętności nabyte na szkoleniu "Klanza". W zabawach wzięło udział 52 osoby.

Wydarzenie w ramach projektu "Bibliotekarz w akcji" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Gminę Jarocin.