Jasełka w przedszkolu

Kategoria: Filia w Cielczy

Jasełka w przedszkoluGrudniowe spotkanie w przedszkolu w Cielczy było nietypowe, ponieważ panie bibliotekarki zostały zaproszone na uroczyste przedstawienie jasełkowe.

Na krótkim spotkaniu przed południem czytaliśmy  świąteczne opowiadanie i rozmawialiśmy jak wygląda w Polsce tradycja obchodzenia świąt. Oglądaliśmy też książeczki o Bożym Narodzeniu. Po południu razem z grupą zaproszonych gości spotkaliśmy się, żeby obejrzeć  Jasełka. Dziewczynki w grupie trzylatków  pięknie ubrane jak bielutkie śnieżynki  tańczyły  wokół  żłobka , a eleganccy mali panowie deklamowali wierszyki.
Grupa starszaków również  wystawiła starannie przygotowane przedstawienie jasełkowe.
Nie mogło zabraknąć wspólnego śpiewania kolęd, poczęstunku i drobnych prezentów.