Jak kreatywnie bawić się nie tylko z dziećmi

Jak kreatywnie bawić się nie tylko z dziećmiPomysły na proste zabawy, tańce, gry i zajęcia nie tylko dla dzieci - to efekt warsztatów klanzowych.

Bibliotekarze z bibliotek publicznych powiatu jarocińskiego wzięli udział w kolejnym warsztacie w ramach projektu "Bibliotekarze w akcji". Tym razem było bardzo kreatywnie, energicznie i wesoło. Zajęcia prowadziła Agnieszka Karczmarczyk z poznańskiego oddziału KLANZY, która pokazała jak małym kosztem można przeprowadzić ciekawe i inspirujące zajęcia, które aktywizują dzieci. Pomysły można też wykorzystać w pracy z innymi grupami wiekowymi. Jesteśmy zatem bardzo pozytywnie naładowane i gotowe do działania! Z niecierpliwością czekając na kolejne warsztaty.

Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Gminę Jarocin.