Inspiracja - co to znaczy?

Inspiracja - co to znaczy?W Tygodniu Bibliotek do Biblioteki w Golinie przyszły dzieci z Niepublicznego Przedszkola na ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie. Hasłem tegorocznego tygodnia jest "Biblioteka Inspiruje".

Dzieci szukały znaczenia słów w słowniku i w Internecie. A że wiosna za oknami, to też można spotkać ślimaki. Przedszkolaki wysłuchały opowiadania o ślimaku Szymonie. Dowiedziały się, że ślimaki wcale nie lubią sera, że nie mają rogów tylko czułki, na których końcach znajdują się oczy. Następnie dzieci wyklejały z kolorowych kółek ślimaka.
Na koniec spotkania bardzo miłym akcentem było wręczenie pani bibliotekarce przez dzieci dużego czerwonego serca z imionami dzieci oraz pięknym podziękowaniem  za całoroczne spotkania.