Herbatka z misiową rodzinką

Herbatka z misiową rodzinkąChociaż święto ulubionej maskotki dziecięcej czyli pluszowego misa przypada 25 listopada, to w filii bibliotecznej w Cielczy trwało ono kilka dni, tak aby wszystkie 5 grup przedszkolaków z Cielczy
i Radlina mogło w nim uczestniczyć.

Na spotkaniach dzieci obejrzały duży zbiór książeczek, których bohaterami są misie. Poznały biblioteczną kolekcję tych miłych pluszaków, a potem pochwaliły się własną  misiową rodzinką. Wysłuchały też bajki o małym Borysie, którego rodzice byli bardzo zajęci i nie mieli czasu, aby się z nim bawić. Wśród zapomnianych zabawek na strychu Borys wreszcie znalazł przyjaciela, z którym mógł wesoło spędzać dzień. Okazało się, że tym najlepszym towarzyszem zabaw jest pluszowa przytulanka czyli miś. Na zakończenie spotkania dzieci zrobiły misowe torebki, w których znalazły małe, słodkie "conieco".