Głosujcie na jeden z czterech pomysłów!

Głosujcie na jeden z czterech pomysłów!Generator Pomysłów czyli 12-godzinne warsztaty w ramach projektu "Strefy innowacji" już za nami!

Szesnaście osób: panie i panowie, młodzież i dorośli pracowali wspólnie nad wybranymi pomysłami, tworząc z nich projekt. Uczestnicy pracowali metodą 5W: what? what for? when? where? why? czyli co? po co? kiedy? gdzie? dlaczego? pod okiem ekspertek z Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę" oraz Katarzyny Sawko.
Przez 12 godzin grupy wypracowały następujące projekty:

"FotoCraft" - warsztaty fotograficzne dla młodzieży z Mieszkowa i Jarocina. Główny cel to zainspirowanie młodzieży do odkrywania swoich talentów i wyrażania siebie poprzez fotografię. Projekt zakończony zostanie mobilną wystawą.

"Jarocin - daj się przyciągnąć" - projekt ma na celu urozmaicenie oferty informacji turystycznej przez wprowadzenie trzech rodzajów magnesów (dotyczących historii, murali i festiwalu oraz klasycznych miejsc przedstawiających dziedzictwo kulturowe regionu).

"Panowie do dzieła!" - projekt mający na celu renowację górki Topoliki w Cielczy (m.in. zbudowania ławek i siedzisk) skierowany do seniorów - panów.

"Regał na nudę" - efektem projektu ma być zwiększenie atrakcyjności placów zabaw na jarocińskich osiedlach mieszkaniowych poprzez umieszczenie tam kolorowych regałów z książkami dla dzieci i ich opiekunów.

Do piątku, 21 listopada można oddać głos na jeden wybrany projekt. Zwycięski pomysł otrzyma 1600 zł na realizację. Zapraszamy do głosowania tutaj!

Strefa innowacji