Ferie z Niedoparkami w filii nr 2

Kategoria: Filia nr 2

Ferie z Niedoparkami w filii nr 2Podczas ferii w filii nr 2 dzieci miały okazję poznać pewne sympatyczne stworki, przez które ginie nam zawsze jedna skarpetka od pary...

Niedoparki, o których mowa, są bohaterami książki P. Sruta pod tytułem "Niedoparki" i "Niedoparki powracają". Na podstawie przeczytanych fragmentów tych książek dzieci rozwiązywały quiz, uczestniczyły w różnych zabawach, także z chustą animacyjną,  tłumaczyły słowo skarpetka za pomocą translatora na różne języki oraz grały w grę komputerową. Dzieci miały też okazję poćwiczyć swoje manualne umiejętności i uszyły ze skarpetki nie do pary  maskotkę przedstawiającą tego Niedoparka. Taka niepozorna maskotka, własnoręcznie wykonana, dała wiele radości uczestnikom zajęć.