Biedronki w bibliotece

Biedronki w biblioteceJak wygląda praca bibliotekarza? Co trzeba zrobić, żeby móc wypożyczać książki. Gdzie są książki o Avengersach, a gdzie o Barbie? Na te i inne pytania dzieci z grupy „Biedronek” szukały odpowiedzi w Mieszkowskiej w bibliotece. Takie spotkanie nie odbyło się oczywiście bez czytania bajki.

Młodzi goście wysłuchali fragmentów książki "Ciocia Jadzia" Elizy Piotrowskiej – autorki, która odwiedzi bibliotekę już w czerwcu. Na koniec przyszedł czas na zabawy i tańce integracyjne. Przeprowadzono je w oparciu o szkolenie w ramach projektu "Bibliotekarze w akcji".

Wydarzenie zrealizowano w ramach projektu dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz przez Gminę Jarocin