Bibliotekarze podsumowali projekt

5 grudnia, w środę przyszedł czas na podsumowanie tego projektu. Wszyscy bibliotekarze zebrali się w sali widowiskowej JOK Jarocin, gdzie zaprezentowano wydarzenia w ramach projektu i ich efekty.
A potem uczestnicy projektu podzieleni zostali na 3 grupy, według zawodowych potrzeb, i udali sie do sal na warsztaty.
Z Magdą Miller odbyły się zajęcia związane z gadżetami w bibliotece, czyli jak zrobić coś z niczego i ozdobić swoje miejsce pracy.
Z Iwoną Chmielewską bibliotekarze pracujący z dziećmi mogli zapoznać się jak wykorzystać książkę obrazkową w pracy z małymi czytelnikami.
Agata Etmanowicz z kolei zaprosiła pracowników JOK Jarocin na warsztat związany z budowaniem publiczności.

Wydarzenie w ramach projektu "Bibliotekarz na 6!" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Gminę Jarocin.