Biblioteczna Kraina Niespodzianek

Biblioteczna Kraina NiespodzianekW Bibliotecznej Krainie Niespodzianek nudzić się nie można! W filii w Witaszycach podczas pierwszego tygodnia ferii przygód nie brakowało. Stworzenie księgi z kolażami przedstawiającymi uczestniczki zapoczątkowało wspólne zabawy.

Zespołowe tworzenie planszówek, zimowe drzewka, zdjęcia sleevface, prace związane z książką „Cztery zwykłe miski” to tylko część zajęć, w  jakich uczestniczyły dziewczyny. W czwartek spacerowałyśmy trasą questu o Witaszycach, umieszczonego w mobilnej aplikacji „Legendoczytacze na szlaku”. Nie zapomniałyśmy także o upominku i kartce dla babć i dziadków z okazji ich święta. Emocjonująca zabawa z szyframi zakończyła radosne feryjne zajęcia biblioteczne.