Świąteczne czytanie

Świąteczne czytanieBiblioteka pod Ratuszem, odwiedzinami przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola Marcinek w Jarocinie, rozpoczęła cykl adwentowych czytań.

Zajęcia są dodatkową atrakcją dla dzieci uczestniczących w 8. Jarocińskim Kolędowaniu 6 stycznia 2019 r.  Oddziały "Misie" i "Plastusie"  wysłuchały "Bajki o Wigilijnej Gwiazdce", przedstawionej za pomocą teatrzyku Kamishibai. Potem ozdabiały  własną gwiazdkę do powieszenia na choince. Poczęstowały się też pysznymi piernikami. Dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia na kolędowaniu.

Wydarzenie w ramach projektu "Bibliotekarz na 6!" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Gminę Jarocin.