Takiego wydarzenia w naszej bibliotece nie było! »

Takie piękne biało - czerwone rozetki zrobili uczniowie podczas przerw na zbliżający się 11 listopada, Dzień Niepodległości. »

By zrobić śmiesznego gniotka duszka albo dynię, wystarczyło przyjść dziś do filii nr 3. Takie oto śmieszne halloweenowe stworki dzieci tworzyły od samego rana. »

Zero waste, w dosłownym tłumaczeniu „brak śmieci” lub „brak marnowania”, to styl życia, zgodnie z którym człowiek stara się generować jak najmniej odpadów, a tym samym nie zanieczyszczać środowiska. My również dołączamy do tej eko rewolucji i stąd pomysł na firankowe woreczki. »

W czwartkowe popołudnie 24 października w witaszyckiej bibliotece odbyły się warsztaty robienia stroików na groby. Panie uczyły się podstaw tworzenia kompozycji kwiatowych. »

Tematem październikowego spotkania integracyjnego mieszkańców Ciświcy i Ługów było ekoszycie. Szyliśmy torby wielokrotnego użycia z firan. »

Łowcy cytatów podczas twórczej pracy! Jarocińska młodzież podczas warsztatów tworzenia zwiastunów filmowych książek pokazała niezły pazur! »