Przedostatni podróżniczy weekend poświęcony był polskim górom Tatrom i Beskidom. »

Nasz gość Gordon Wilson przeszedł 1500 km w 80 dni z Leeds do Poznania, by zebrać pieniądze dla ofiar kataklizmów na całym świecie. »

Na początek coś dla najmłodszych czyli warsztaty z Olą Dzik, a potem spotkanie o Wielkim Szlaku Himalajskim z Bartoszem Malinowskim, a na deser koncert zespołu Nivel i projekcja filmu o wyprawie na największą górę świata. »

Tym razem za sprawą Etno Warsztaty : Warsztaty Podróżnicze i Etnograficzne dla dzieci oraz spotkaniu z Robert Maciąg odwiedziliśmy INDIE! »

"Lżejszy od fotografii..." to najpełniejszy portret Grzegorza Ciechowskiego. Marek Horodniczy z Narodowego Centrum Kultury rozmawia z Piotrem Stelmachem, autorem biografii. »

Andrzej Stasiuk, właściciel niekonwencjonalnego życiorysu polski pisarz, poeta, publicysta, eseista, dramaturg w rozmowie z Pablopavo, wokalistą, muzykiem, autorem tekstów piosenek i opowiadań. Z tego spotkania musiała wyjść fantastyczna rozmowa. »