Kolejne szkolenie dla bibliotekarzy tym razem z animatorką z grupy Good Books dotyczyło edukacji sensorycznej dzieci w wieku 2-5 lat »

We wtorkowe popołudnie w Golinie w Klubie Seniora "Sami Swoi" odbyły się warsztaty świąteczne dla seniorów. »

Tematem listopadowego spotkania integracyjnego mieszkańców Ciświcy i Ługów było szydełkowanie. »

Filia w Cielczy dołączyła do eko rewolucji zgodnie z którą człowiek stara się generować jak najmniej odpadów, a tym samym nie zanieczyszczać środowiska. »

W filii nr 3 podczas przerw odbywały się misiowe warsztaty, podczas których powstawały ekotorby z misiem oczywiście. »

Takiego wydarzenia w naszej bibliotece nie było! »

Takie piękne biało - czerwone rozetki zrobili uczniowie podczas przerw na zbliżający się 11 listopada, Dzień Niepodległości. »