Dzisiaj przypada "Międzynarodowy Dzień Kawy", dlatego spotkanie Klubu Seniorek w Filii w Wilkowyi rozpoczęło się kawą i słodkim poczęstunkiem. »

Na piątkowym spotkaniu Klubu Seniorek w bibliotece w Wilkowyi panie obchodziły swoje święto. Przy kawie i słodkim poczęstunku wspominały pierwsze zajęcia. »

Na wtorkowym spotkaniu integracyjnym mieszkańców Ciświcy i Ługów odbyły się warsztaty robienia betonowych świeczników i doniczek. »

Takie oto urocze zakładki do książek szyli chętni uczniowie w trakcie przerw. Jak widać nawet panowie spróbowali swoich sił w szyciu i wyszło im całkiem nieźle. »

W środowe popołudnie w witaszyckiej bibliotece spotkały się panie ze Stowarzyszenia na Rzecz Witaszyc, by wspólnie wykonać serduszkowe przypinki. »

Szkoła podstawowa w Cielczy uczestniczy w programie eko rewolucja zgodnie z którą człowiek stara się generować jak najmniej odpadów, a tym samym nie zanieczyszczać środowiska. Dlatego uczniowie z kilku klas przy współpracy z biblioteką w Cielczy zdecydowali się uszyć ekologiczne woreczki. »

Biblioteka w Wilkowyi włączyła się w obchody Dnia Patrona Zespołu Szkół Zaradni Odważni Oryginalni. Drugoklasiści uczcili pamięć Powstańców Wielkopolskich, wykonując na warsztatach plastycznych biało-czerwone rozetki. »

By zrobić taką gustowną i niepowtarzalną broszkę dla Babci w kształcie ważki wystarczyło odwiedzić filię nr 3. I prezent dla Babci gotowy. »

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. W związku z tym grudniowe spotkanie Klubu Seniorek minęło w świątecznej atmosferze. »

W gorącym okresie przedświątecznych przygotowań grupa pań wygospodarowała jednak trochę czasu na spotkanie w bibliotece w Cielczy. »