Mimo zamknięcia nasze biblioteki nie zostawiają naszych czytelników i śpieszą z ofertą "Książka na telefon". Co zrobić? Wystarczy zadzwonić do dowolnej naszej filii i telefonicznie ustalić listę książek oraz umówić się z bibliotekarzem na wizytę, podczas której w umówionym miejscu dokonamy wymiany książek - zachowując dystans społeczny i reżim sanitarny »

Rajd rowerowy inny niż zwykle - ze względu na pandemię w tym roku zaproponowaliśmy Wam dwa rowerowe dni 20 i 21 czerwca (sobota i niedziela) - jedziesz jak chcesz, z kim chcesz, bez zapisów. »

Głośne czytania w pięciu oddziałach przedszkolnych w Cielczy i Radlinie dotyczyło dawno wymarłych zwierząt – dinozaurów. Dzieci doskonale wiedziały, które dinozaury były łagodne i roślinożerne, a które groźne i polujące na inne zwierzęta. »

Kiedy uczniowie klas pierwszych poznali już większość liter alfabetu i mogą samodzielnie czytać przychodzi czas aby uroczyście przyjąć ich do grona czytelników biblioteki w Cielczy. »

Temat przewodni tegorocznych "Cumprów" przeniósł uczestniczki do Hiszpanii – do jej wspaniałej fiesty i gorących rytmów. W wystroju sali i strojach pań królował kolor czerwony i żółty, choć nie zabrakło koronkowych czarnych sukienek i kwiatów we włosach. »