W filii nr 2 dzieci w ferie się nie nudzą. Do dyspozycji chętnych były gry planszowe, proste zabawy z nutką rywalizacji oraz rozmaite wygłupasy i dużo dobrej zabawy. »

Tematem listopadowego spotkania integracyjnego mieszkańców Ciświcy i Ługów było szydełkowanie. »

Dzień przed Mikołajkami spotkaliśmy się z przedszkolakami z grupy popołudniowej aby porozmawiać o tym jak przygotowują się do świąt. »

Z czym albo z kim kojarzy się rzygacz? Tę zagadkę i wiele innych dotyczących naszego miasta rozwiązała pani Regina Gruchalska podczas spotkań z dziećmi w jarocińskich bibliotekach w ramach akcji Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. »

Dzisiaj gościliśmy w świetlicy szkolnej SP 3. Dzieci wzięły udział w pogadance nt. roli bajek w naszym życiu i po fragmentach odgadywały ich tytuły. »

W ostatnim tygodniu października zawitały do nas dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Poziomka". Starszaki wraz z bajkowym pajączkiem poszukiwały odpowiedzi na pytanie - dlaczego ludzie boją się pająków. »

Tematem październikowego spotkania integracyjnego mieszkańców Ciświcy i Ługów było ekoszycie. Szyliśmy torby wielokrotnego użycia z firan. »

Jesteśmy po październikowej lekturze książki "Duża kieszeń na kłopoty" Agaty Mańczyk. Stwierdzamy, że to ponadczasowy hit, dobry dla czytelnika w każdym wieku. »

Ależ to była wycieczka! Uczestnicy projektu "Legendoczytacze na szlaku" zdobywali w deszczową sobotę Poznań. »