W bardzo miłej i przedświąteczne atmosferze, odbyły się warsztaty robienia Zimowych lampionów. Każdy uczestnik wykonał lampiony nie tylko dla siebie, ale również dla bliskich. »

Dzisiaj po raz pierwszy gościłyśmy dziewczyny wraz z opiekunami z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Cerekwicy Nowej. »

Tego po pisarzu się nie spodziewaliśmy. Alek Rogoziński zasypał nas anegdotami z życia literackiego i prywatnego, a zgromadzona publiczność właściwie cały wybuchała głośnym śmiechem! »

Warsztaty gwarowe online? W naszej bibliotece wszystko jest możliwe! W ramach projektu "Legendoczytacze na szlaku" odbyły się zajęcia dla klasy 6e Zespołu Szkół nr 4 w Jarocinie. Gościem specjalnym była regionalistka, autorka "Słownika gwary Ziemi Jarocińskiej". »

W minioną sobotę w ramach festiwalu podróżniczego "Na walizkach" odbyły się warsztaty nauki gry na bębnach. Darek i Łukasz z zespołu Foliba Music zabrali najmłodszych uczestników naszych spotkań w "muzyczną" podróż do Afryki! »