Jesteśmy już po pierwszych warsztatach literackich, podczas których z zaproszonymi pisarkami i pisarzami, dzieci tworzą utwory literackie! »

W Dzień Dinozaura uczniowie klasy I A przyszli do biblioteki na lekcję o dinozaurach ale nie spodziewali się, że trafią do bibliotecznego Parku Jurajskiego. »

Na wtorkowym spotkaniu integracyjnym mieszkańców Ciświcy i Ługów odbyły się warsztaty robienia betonowych świeczników i doniczek. »

Pasowanie na czytelnika jest ważnym wydarzeniem dla biblioteki i pierwszoklasistów. W tym dniu dzieci, które są już uczniami, stały się także czytelnikami. »

Strasznie brakuje nam śniegu, dlatego z przedszkolakami z grupy popołudniowej wysłuchaliśmy bajki pt. "Bal bałwanka" i daliśmy się ponieść naszej wyobraźni. »

Przedszkole Poziomka obchodzi dzisiaj Dzień Książki. Z tej okazji "Myszki" odwiedziły bibliotekę i dowiedziały się co nieco o książkach. »

Z okazji Światowego Dnia Kota odbyły się zajęcia czytelniczo-plastyczne z wykorzystaniem książki "Kot na medal" Małgorzaty Kur. »