Przez cały luty zapraszamy naszych czytelników na randki w ciemno z książką w naszych bibliotekach. »

Od 1 lutego 2021 zostają przywrócone kary za przetrzymane książki. »

7 miejsce w Polsce i 2 w Wielkopolsce w Rankingu Bibliotek "Rzeczpospolitej" i Instytutu Książki - to nasz wynik na ten trudny 2020 rok! »

Dziś odbyła się lekcja online dla klasy II a dotycząca Świąt Bożego Narodzenia. W zajęciach brało udział 15 osób. »

Mimo zamknięcia nasze biblioteki nie zostawiają naszych czytelników i śpieszą z ofertą "Książka na telefon". Co zrobić? Wystarczy zadzwonić do dowolnej naszej filii i telefonicznie ustalić listę książek oraz umówić się z bibliotekarzem na wizytę, podczas której w umówionym miejscu dokonamy wymiany książek - zachowując dystans społeczny i reżim sanitarny »