Co roku Tydzień Bibliotek stwarza miłą okazję do spotkania z czytelnikami. Tym razem przebiegał on pod hasłem „Biblioteka – Świat w jednym miejscu”. Swoją bibliotekę odwiedziły zatem dwie wesołe grupy z Przedszkola w Mieszkowie. »

W maju spotkanie Klubu Seniorek w Filii w Wilkowyi odbyło się w Tygodniu Bibliotek. Tegoroczne hasło brzmi „Biblioteka – świat w jednym miejscu”, dlatego panie przeglądając kroniki Biblioteki zapoznały się z całą jej działalnością kulturalną. »

W Tygodniu Bibliotek w tym roku pod hasłem „Biblioteka – świat w jednym miejscu”, Filia w Wilkowyi zorganizowała wycieczkę dla uczniów klasy II z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni. »

Biblioteka - świat w jednym miejscu! tak brzmi hasło tegorocznego Tygodnia Bibliotek. O tym, że dzięki bibliotece możesz znaleźć się w każdym zakątku świata dowiedziały się dzieci z klasy II a ze szkoły w Golinie, którzy odwiedzili tamtejszą filię biblioteczną. »

W Witaszycach zabawa w granie zabawą w granie, ale były też zaszyfrowane książki i karteczkowe miłe słowa - za co czytelnicy lubią bibliotekę. »

W Golinie na czytelników czekały, oprócz gry w kostkę, mini test wiedzy o miejscowości oraz prośba o wypisanie powodów, dla których czyta się książki. »

W Filii nr 3 oprócz dobrej zabawy w rzucanie kostką, czytelnicy mieli okazję otrzymać niepowtarzalną, sznurkową zakładkę, którą wykonała na tę okazję bibliotekarka Justyna Nawrocka »