Jeszcze trochę lata zostało więc zapraszamy po świeżutki i pachnące książki zakupione z dotacji w ramach Narodowego Programu Czytelnictwa. »

Buszujący w książkach - tak w skrócie można nazwać cykl zajęć w Filii nr 2 z przedszkolakami z Przedszkola "Poziomka". Dzieci dowiedziały się skąd się biorą książki w bibliotece i w jaki sposób można je wypożyczyć. »

W ramach ogólnopolskiej akcji Serce dla Ukrainy nasze biblioteki również "udekorowały się" na niebiesko-żółto!
В рамках загальнонаціональної акції «Серце для України» наші бібліотеки також «оформили» у синьо-жовтих тонах!
»

Nasza biblioteka znalazła się w gronie bibliotek, które otrzymały dofinansowanie w ramach Kierunku interwencji 1.1. Zakup i zdalny dostęp do nowości wydawniczych Priorytetu 1. Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021–2025. »

Biblioteka wspólnie z Zakładem Gospodarki Odpadami zaprosiła najmłodszych na ekoświętowanie. Dzieci miały okazję uczestniczyć w 10 aktywnościach, których celem była edukacja ekologiczna. »

W Filii nr 2 zabawa w rzucanie kostką o książkę do czytania okazała się idealna dla młodzieży »