„Ma być czysto” Anny Cieplak, książka dla młodzieży? Czy dla dorosłych o młodzieży? Na to pytanie próbowałyśmy odpowiedzieć na październikowym spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki. »

Powakacyjne spotkania DKK to duża przyjemność dla klubowiczów. Wspominamy kończące się wakacje, podróże i książki, które czytaliśmy. »

Pierwsze spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Kamienicy Kultury po długiej przerwie za nami. Jeszcze nie wszyscy zdecydowali się wziąć w nim udział ale to pierwszy krok do normalności. »

Nie mogąc doczekać się spotkania w realu, kwietniowe spotkanie DKK, zrobiłyśmy na zoomie. »

Pierwsze w historii spotkanie jarocińskiego Dyskusyjnego Klubu Książki na ZOM-ie za nami. Omawialiśmy książkę „Koronkowa robota. Sprawa Gorgonowej” Cezarego Łazarewicza. »

DKK spotkał się 14 lutego - w Dzień Zakochanych. Mówiłyśmy więc o miłości… do gór. Książka "Halina. Dziś już nie ma takich kobiet" Anny Kamieńskiej jest opowieścią Halinie Kruger-Syrokomskiej - kobiecie silnej, zdeterminowanej i pełnej górskiej pasji, jednej z najważniejszych postaci w historii kobiecego himalaizmu. »

Dyskusyjny Klub Książki nowy rok rozpoczął od książki "Żona" Meg Wolitzer. Panie widziały ekranizację tej książki, tak więc miałyśmy porównanie książki z filmem. »

Jesień w kalendarzu, a na DKK ciągle wakacje. Tym razem za sprawą książki "Witajcie w raju. Reportaże o przemyśle turystycznym" Jennie Dielemans. Książka bardzo na czasie, bo dotycząca nie tylko turystyki ale także niszczenia środowiska naturalnego przez przemysł turystyczny. »