Ponieważ już za kilka dni będą Święta Wielkanocne, to głośne czytania w przedszkolu w Cielczy i Radlinie dotyczyły właśnie tradycji świątecznych. »

Uroczyste pasowanie uczniów klas pierwszych na czytelnika w filii bibliotecznej w Cielczy odbyło się w bajkowej Krainie Lodu. »

Czy epoce kamiennej istniały książki ? Czy już wtedy istniało pismo i czy tysiące lat temu ludzie umieli czytać? »

Przez kilka ostatnich dni klasa IV gościła w bibliotece na głośnym czytaniu fragmentów "Opowieści z Narnii". »

Dzieci z klasy II b zespołu Szkół w Cielczy gościły w bibliotece na lekcji ekologii. W ramach projektu EkoPaka uczniowie dowiadywali się co to są tworzywa sztuczne, z czego są produkowane, jak należy segregować zużyte przedmioty i jak można je przetwarzać. »

Oprócz Zielonych gier świetnie bawiliśmy się również grając w Prawo dżungli, Jengę, Mankalę, Dobble. »

Zielone gry opanowały dwa pierwsze dni zajęć w ferie w filii bibliotecznej w Cielczy. »

Biblioteka w Cielczy dołączyła do akcji Książki naszych marzeń, w której bierze udział Szkoła Podstawowa. »

Przyjemnie i wesoło rozpoczęliśmy serię czytań w nowym roku 2016 w przedszkolach
w Cielczy i Radlinie. Dzieci wysłuchały opowiadania o tym jak bracia Maks i Feliks podróżowali pociągiem i odwiedzili swoich dziadków na wsi.
»