To cykl zajęć jakie odbywały się w bibliotece w Cielczy. Każdego dnia czestnicy wykonywali różności z papieru. »

W czwartek - 23 czerwca - podczas szkolnego apelu podsumowującego rok szkolny filia biblioteczna w Cielczy ogłosiła wyniki całorocznego konkursu "Wiem, bo czytam". »

W ramach projektu Ekopaka przedszkolaki z Cielczy i Radlina zapoznały się z papierem. »

Już czwarta edycja tematycznej nocy w szkole odbyła się w nocy z 13 na 14 maja 2016 r. w Zespole Szkól w Cielczy. Tak jak w latach poprzednich filia biblioteczna w Cielczy włączyła się do szkolnej akcji tworząc w pomieszczeniu biblioteki "Chatkę krasnali", bo i konkurencje, które uczestnicy musieli tutaj wykonać wiązały się z krasnoludkami. »

W Tygodniu Bibliotek w filii w Cielczy specjalnie przygotowana "Chatka Krasnali" wraz ze swoim gospodarzem skrzatem Kropeczką zapraszała wszystkie dzieci do odwiedzin i wspólnego czytania fragmentów bajek i baśni. »

Już po raz dziesiąty Biblioteka w Cielczy wraz z Gimnazjum im. Bohaterów Westerplatte w Cielczy była organizatorem konkursu "U źródeł kultury europejskiej". »

Kwietniowe spotkania z przedszkolakami w Cielczy i Radlinie dotyczyły wiosny i zwierzątek mieszkających na wiosennej łące. »

Piąte jubileuszowe "Babskie cumpry" organizowane przez Bibliotekę w Cielczy okazały się rekordowe pod względem frekwencji, ponieważ do zabawy zgłosiło się aż 115 pań. »