Grupa 37 bibliotekarek i bibliotekarzy z powiatu trzcianeckiego odwiedziła Bibliotekę Główną, gdzie przygotowano dla nich szybkie randki z...jarocińskimi bibliotekarkami. »

Uczniowie z świetlicy szkolnej ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Jarocinie brali udział w konkurencjach z języka polskiego. »

Co to jest Punkt Informacji Turystycznej? Gdzie w Jarocinie znajduje się słynna rzeźna głowy konia? Tego dowiedzieli się przedszkolacy z Przedszkola "Bajeczka" w Jarocine. »

Szklane ściany, otwarte przestrzenie czy wręcz przeciwnie? Tylko dla dzieci, młodzieży, seniorów czy dla wszystkich? »

Zawsze miło otrzymać od kogoś pocztówkę, zwłaszcza w dobie SMS-ów i e-maili. W dniu 13 maja piętnaścioro dzieci wzięło udział w konkursie na najładniejszą pocztówkę z Jarocina. »

Naszą propozycją dla wszystkich chętnych uczniów były zajęcia wiedzowo - plastyczne pt."Czy znasz swoje miasto Jarocin?" »