Niesamowita lekcja biblioteczna miała miejsce w Bibliotece w Wilkowyi. Uczniowie klasy III i I tamtejszej szkoły podstawowej zostali zaproszeni do tropienia duchów w lokalnych legendach. »

Kolejni legendoczytacze ruszyli na szlak. Uczniowie klasy 5 i 6 Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Bachorzewie korzystali z aplikacji "Legendoczytacze na szlaku". »

Uczniowie z klasy IV a z Szkoły Podstawowej nr 2 w Jarocinie uczestniczyli w lekcji bibliotecznej poznając katalog komputerowy. »

Bibliotekę odwiedziły dzieci ze świetlicy socjoterapeutycznej działającej przy Stowarzyszeniu na rzecz dzieci i młodzieży Tęcza z Radlina. W bibliotece przeniosły się w świat bajek i baśni. »

Dzieci z klasy III a wysłuchały krótkiej pogadanki na temat odzyskania niepodległości przez Polskę. Celem spotkania było poszerzenie wiedzy na temat własnej ojczyzny. »