Pobiliśmy rekord uczestnictwa - takiego tłumu jeszcze na kolędowaniu nie było! Nasz Orszak nie miał końca. W tym roku obok naszych zaprzyjaźnionych trzech króli - wystąpili trzej królowie na szczudłach i w takim oto podwójnym królewskim orszaku śpiewaliśmy kolędy na rynku! »

Okres świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, piękna, magii i czarów. Czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości. »

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż. Uczestniczki projektu "Żyjmy zdrowiej panie i panowie" spotkały się po raz kolejny 20 grudnia w czytelni filii bibliotecznej w Witaszycach. »

Na ostatnim w tym roku spotkaniu integracyjnym mieszkańców, można było wyczuć aurę zbliżającej się zimy i świąt. »

Grudniowe spotkanie w przedszkolu w Cielczy było nietypowe, ponieważ panie bibliotekarki zostały zaproszone na uroczyste przedstawienie jasełkowe. »

W sobotę, drugi dzień Jarmarku nasza biblioteka miała swój mały udział. W naszym namiocie można było udekorować pierniczki, pomalować buzie i stworzyć gwiazdora. »

W dniu 15 grudnia Bibliotekę w Golinie odwiedziły dzieci z Niepublicznego Przedszkola. Przedszkolaki wysłuchały książkę N. Berkane "Marysia i Boże Narodzenie". »