Ostatnie przed wakacjami spotkanie z cyklu "Ciekawe miejsca, ciekawi ludzie..." odbyło się w jarocińskiej Parowozowni z Leszkiem Szczasnym, który opowiadał m.in. o przejażdżce najdłuższym pociągiem na świecie po pustyni »

Po raz pierwszy na spotkaniu naszego klubu zagościła literatura czeska "Ostatnia Arystokratka" Evžen Boček. O arystokratach wracających z Ameryki do oddziedziczonego zamku. Książka lekka, łatwa i przyjemna. »

Dziś odbyły sięostatnie pokazy filmu "Nie było żadnej nadzei.Powstanie w getcie warszawskim1943" »

224 dni autostopowej podróży Anity Kostrzewskiej oraz Marka Szyrner zilustrowane wspaniałymi opowieściami, opisem przygód i zdjęć oraz własnych spostrzeżeń i doświadczeń. »

Dyskusyjny Klub Książki w marcu wybrał się na spotkanie z Barbarą Wachowicz, która była gościem Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Jarocin. »

Na marcowym spotkaniu Klubu e-Seniora działającego przy Filii nr 1 "Pod Ratuszem" został poruszony temat zdjęć. »

W Filii nr 1 "Pod Ratuszem" kursanci kursu komputerowego stopnia zaawansowanego "Internet dla każdego", poprzez quiz mięli możliwość zapoznać się z najważniejszymi zasadami dotyczącymi bezpieczeństwa podczas dokonywania zakupów przez Internet. »