Z okazji zbliżającego się święta babci i dziadka, do filii nr 2 zostały zaproszone dzieci z przedszkola Poziomka. »

Aktor teatralny i filmowy, którego głos często słychać w licznych audiobookach, czytał w jarocińskim Pałacu Radolińskich fragmenty przygód wojaka Szwejka. »

Zakonnica to też człowiek chociaż może nam się wydawać, że powinny być lepsze od nas zwykłych ludzi. Do takiej konkluzji doszliśmy po przeczytaniu styczniowej lektury Dyskusyjnego Klubu Książki "Zakonnice odchodzą po cichu" Marty Abramowicz. »

Mimo, że za oknem brak śniegu na grupie zabawowej królował bałwanek. Dzieci wysłuchały bajki Kamila Polaka "Bałwanek" oraz wspólnie z rodzicami wykonywali bałwanki ze słodkim lizakiem. »

Pobiliśmy rekord uczestnictwa - takiego tłumu jeszcze na kolędowaniu nie było! Nasz Orszak nie miał końca. W tym roku obok naszych zaprzyjaźnionych trzech króli - wystąpili trzej królowie na szczudłach i w takim oto podwójnym królewskim orszaku śpiewaliśmy kolędy na rynku! »

Okres świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, piękna, magii i czarów. Czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości. »

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż. Uczestniczki projektu "Żyjmy zdrowiej panie i panowie" spotkały się po raz kolejny 20 grudnia w czytelni filii bibliotecznej w Witaszycach. »