Świetna informacja dla naszych czytelników i użytkowników - nasza biblioteka znalazła się wśród 85 bibliotek z całej Polski, które dostały się do projektu "Kodowanie w bibliotece".
Dzięki udziałowi w projekcie biblioteka wzbogaci się o 3 tablety, 3 gry edukacyjne Scottie Go! oraz 3 roboty Phonton!
»

"Smutek cinkciarza" Sylwii Chutnik pozwolił niektórym z klubowiczek powrócić wspomnieniami do lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku, do Peweksów, do wyjazdów na handel, do dansingów, do obrotu walutą zagraniczną. »

Choć na dworze jest jeszcze zimno i pada śnieg na grupach zabawowych powiało już zbliżającą się wiosną. »

O kobietach i ich prawach dawniej i dziś rozmawiano w Bibliotece Głównej w Pałacu Radolińskich z Anną Dziewit-Meller. »