Zbliżający się Dzień Wody stał się okazją do spotkania z uczniami klasy Ia. Dzieci dowiedziały się o ludziach, którzy mają utrudniony dostęp do wody i cierpią z jej braku a także co można zrobić, by oszczędzać wodę. »

Na przedświątecznym spotkaniu integracyjnym mieszkańców w filii nr 2, odbyły się warsztaty robienie wielkanocnych magnesów metodą decoupage. »

W marcowe popołudnie w filii w Cielczy spotkała się grupa pań, aby uszyć świąteczną ozdobę. »

W soboty (10 i 17 marca) czytelnia w parku po raz kolejny zamieniła się pracownię krawiecką »

Członkowie PTTK Oddział Ziemi Średzkiej w Środzie Wielkopolskiej, wyruszając na wyprawę śladami powstańców wielkopolskich, na swej trasie odwiedzili Mieszków. »

Wchodząc do naszej biblioteki, można było odnieść wrażenie, że coś gotujemy albo pieczemy. Na stołach była mąka, waga, wałek i foremki do ciasta. Było więc ważenie, wałkowanie i wykrawanie, ale nie z ciasta. »

Bajeczki o tym, jak zielone żabki urządziły zielony bal i tańczyły zielonego walczyka na łące nad stawem wysłuchały przedszkolaki z Cielczy i Radlina w czasie marcowego spotkania. »

Już po raz kolejny w tym roku w witaszyckiej bibliotece spotkały się panie na warsztatach. W środę, 14 marca powstały piękne palmy wielkanocne, które zostaną przekazane na cel charytatywny na niedzielny kiermasz. »