Ta zabawa w teleturniej rozgrywana jest w filii w Cielczy od lat i wciąż cieszy się ogromną popularnością wśród uczniów klas III, które zawsze w czerwcu biorą w nim udział. »

W czwartek na spotkaniu z bibliotekarkami dzieci z grupy zerowej z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni wysłuchały wierszy Ludmiły Mariańskiej o dmuchawcach. »

W Filii w Wilkowyi wczwartek 14. czerwca dzieci z klasy trzeciej z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni wysłuchały wierszy związanych ze świętem Dnia Ojca. »

Środowe spotkanie Klubu Seniorek w Filii w Wilkowyi przebiegało w atmosferze zbliżającego się wielkimi krokami lata. »

Kolejna grupa zabawowa skończyła edycję spotkań. Na ostatnich zajęciach było bardzo kolorowo. Dzieci wysłuchały wierszyków o kolorach z serii Akademia Mądrego Dziecka. »

Zakończyliśmy szkolny program czytelniczy realizowany we współpracy z naszą biblioteką, "Frazeologizmy kulturowe na co dzień". »

Mimo, że koniec roku szkolnego blisko to młodzież w Cielczy chętnie bierze udział w zajęciach organizowanych przez bibliotekę. Wtorkowe popołudnie upłynęło nam na malowaniu toreb na zakupy. »

Przez cały rok szkolny chętni uczniowie Zespołu Szkół Zaradni Odważni Oryginalni w Wilkowyi brali udział w konkursie, który polegał na wyszukiwaniu informacji z książek popularnonaukowych. »

Na ostatnim przedwakacyjnym spotkaniu w filii nr 2, dzieci z przedszkola Poziomka wysłuchały wierszy na pogodę i niepogodę. »