W pierwszym tygodniu wakacji dzieci z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni w Wilkowyi po raz pierwszy spotkały się z teatrzykiem kamishibai. »

Aktywni członkowie i sympatycy Stowarzyszenia Na Rzecz Witaszyc oraz Klubu Dyskusyjnego spotkali się po raz kolejny, aby posłuchać i porozmawiać na temat prawidłowego odżywiania. »

Uroczyste rozdanie nagród uczestnikom konkursu całorocznego "Wiem, bo czytam' nastąpiło podczas szkolnego apelu podsumowującego rok szkolny. »

Czy słoń może mieć 5 głów, 3 trąby lub kilka ogonów? Owszem, kiedy kostka do gry wskazuje kolejne elementy rysunku. »

Na wtorkowym spotkaniu klubu MDKK w filii nr 2, omawialiśmy książkę Rainbow Rowell "Eleonora i Park". Jest to poruszająca opowieść o pierwszej miłości, która nie zawsze przychodzi wtedy, gdy jest najbardziej oczekiwana. »

Filia nr 2 w Jarocinie włączyła się w organizację atrakcji dla uczestników Festynu Rodzinnego, zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Jarocinie. »