Czy słoń może mieć 5 głów, 3 trąby lub kilka ogonów? Owszem, kiedy kostka do gry wskazuje kolejne elementy rysunku. »

Na wtorkowym spotkaniu klubu MDKK w filii nr 2, omawialiśmy książkę Rainbow Rowell "Eleonora i Park". Jest to poruszająca opowieść o pierwszej miłości, która nie zawsze przychodzi wtedy, gdy jest najbardziej oczekiwana. »

Filia nr 2 w Jarocinie włączyła się w organizację atrakcji dla uczestników Festynu Rodzinnego, zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Jarocinie. »

Ta zabawa w teleturniej rozgrywana jest w filii w Cielczy od lat i wciąż cieszy się ogromną popularnością wśród uczniów klas III, które zawsze w czerwcu biorą w nim udział. »

W czwartek na spotkaniu z bibliotekarkami dzieci z grupy zerowej z Niepublicznego Przedszkola Zaradni Odważni Oryginalni wysłuchały wierszy Ludmiły Mariańskiej o dmuchawcach. »

W Filii w Wilkowyi wczwartek 14. czerwca dzieci z klasy trzeciej z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni wysłuchały wierszy związanych ze świętem Dnia Ojca. »

Środowe spotkanie Klubu Seniorek w Filii w Wilkowyi przebiegało w atmosferze zbliżającego się wielkimi krokami lata. »